Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Partner nieruchomości
en pl de
Nieruchomści wynajemNieruchomości DzierżoniówNieruchomości grunt
DO SPRZEDANIA DOM WOLNOSTOJĄCY W MARUSZYNIE 20 KM OD ZAKOPANEGO

Do sprzedania dom wolnostojący-całoroczny wybudowany w 1998r. w stanie surowym, zamkniętym, położony na działkach: 7742, 7444/1, 7447/2 (łączna powierzchnia 3700m) w malowniczej okolicy o wysokich walorach krajobrazowych z przepięknymi widokami również na Tatry. Nieruchomość ta znajduje się w miejscu o niskim natężeniu ruchu i niskiej intensywności zabudowy. Powierzchnia całkowita domu wynosi 112m kw., powierzchnia użytkowa 70m kw. Dom wybudowany jest w tradycyjnej technologii z suporeksu, cegły dziurawki. Fundamenty: betonowe z betonu żwirowego. Nadproża: typu kleina, żelbetowe. Dach dwuspadowy, drewniany, kryty blachą. Obiekt ten położony jest 20 km od Zakopanego i tylko 8 km od term w Szaflarach które cieszą się bardzo dobrą opinią. 

Lokalizacja: Maruszyna, Gmina Szaflary

Cena: 285.000zł (do negocjacji)

zakopane4.jpgzakopane9.jpgzakopane2.jpgzakopane1.jpgzakopane.jpgzakopane10.jpgzakopane7.jpgzakopane11.jpgzakopane3.jpgzakopane5.jpgzakopane6.jpgzakopane8.jpg
DO SPRZEDANIA 1/2 DOMU OLESZNA, 15KM OD DZIERŻONIOWA

Do sprzedania połowa domu składająca się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 160m kw. Dom położony jest na działce około 2200m kw. Media: prąd, woda, kanalizacja. Nieruchomość ta posiada częściowo wymienioną stolarkę okienną, nowy dach. 

Lokalizacja: Oleszna 15km od Dzierżoniowa

Cena: 125.000zł (do negocjacji)oleszna1.jpgoleszna3.jpgoleszna2.jpgoleszna9.jpgoleszna8.jpgoleszna5.jpgoleszna7.jpgoleszna6.jpgoleszna4.jpgoleszna10.jpgoleszna11.jpgoleszna12.jpgoleszna13.jpgoleszna.jpgoleszna15.jpg
DO SPRZEDANIA DOM Z WARSZTATEM W PIŁAWIE DOLNEJ

Do sprzedania dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z warsztatem o łącznej powierzchni około 300m kw, położony na działce o powierzchni 960m kw. Rozpoczęta budowa domu składa się z 3 pokoi, salonu połączonego z kuchnią i łazienki o łącznej powierzchni około 130m kw. z możliwością rozbudowy. Warsztat ma powierzchnię około 150m kw. w skład którego wchodzi zaplecze socjalno-sanitarne, pomieszczenia magazynowe, dwa garaże. Media: woda, prąd, szambo, ogrzewanie centralne (piec ekogroszek z automatycznym podajnikiem) dodatkowo zamontowane są solary.  Obiekt ten jest ocieplony, stolarka okienna i drzwiowa drewniana (bardzo wysokiej jakości). Dom położony jest w niedalekiej odległości od Dzierżoniowa, około jednego kilometra. 

Lokalizacja: Piława Dolna 

Cena: 460.000zł (do negocjacji) 

pilawadom9.jpgpilawadom6.jpgpilawadom11.jpgpilawadom13.jpgpilawadom.jpgpilawadom1.jpgpilawadom2.jpgpilawadom24.jpgpilawadom4.jpgpilawadom27.jpgpilawadom5.jpgpilawadom16.jpgpilawadom14.jpgpilawadom28.jpgpilawadom21.jpgpilawadom23.jpg
DO SPRZEDANIA BUDYNEK WOLNOSTJĄCY W BIELAWIE

Do sprzedania budynek wolnostojący znajdujący się w centrum Bielawy o powierzchni użytkowej 229 m kw. i powierzchni całkowitej 324 m kw., położony na działce o powierzchni 367 m kw. Nieruchomość ta jest w trakcie adaptacji na cele mieszkalno - usługowe. W projekcie adaptacyjnym został przewidziany lokal handlowo - usługowy oraz trzy lokale mieszkalne. W obiekcie tym zostały przeprowadzone częściowe remonty polegające na wymianie stolarki okiennej wraz z roletami zewnętrznymi oraz zmianie poszycia dachu. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Lokalizacja: Bielawa ul. Sienkiewicza

Cena: 370.000 zł (do negocjacji)

Kasia_1142.jpgKasia_1144.jpgKasia_1147.jpgKasia_1154.jpgKasia_1156.jpgKasia_1158.jpgKasia_1159.jpgKasia_1160.jpgKasia_1162.jpgKasia_1164.jpgKasia_1170.jpgKasia_1171.jpg Kasia_1166.jpg
DO SPRZEDANIA DOM WOLNOSTOJĄCY W OSINIE WIELKIEJ 3KM OD ZIĘBIC

Do sprzedania dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 80m kw., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość ta położona jest na działce o powierzchni 300m kw., media: prąd, woda, kanalizacja - szambo, centralne ogrzewanie na piec stałopalny, okna pcv.

Lokalizacja: Osina Wielka (3km od Ziębic)

Cena: 135.000zł (do negocjacji)


osina6.jpgosina.jpgosina1.jpgosina3.jpgosina4.jpgosina5.jpgosina2.jpgosina10.jpgosina11.jpgosina12.jpg
DO SPRZEDANIA NOWY DOM W PIESZYCACH

Do sprzedania nowy dwurodzinny dom (rozpoczęta budowa) położony w cichym i spokojnym miejscu o wysokich walorach krajobrazowych. Powierzchnia użytkowa domu około 350m kw położony na działce o powierzchni 41 arów. Nieruchomość ta składa się z siedmiu pokoi, dwóch kuchni, dwóch łazienek, garderoby.  Dom wybudowany został z cegły ceramicznej, dach-dachówka ceramiczna, okna pcv, ogrzewanie centralne i podłogowe, piec eko-groszek z automatycznym podajnikiem, ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym. Media: woda-sieć miejska, kanalizacja-szambo ekologiczne, prąd.

Lokalizacja: Pieszyce, 3 km od Dzierżoniowa

Cena: 490.000zł (do negocjacji)

pieszycep14.jpgpieszycep13.jpgpieszycep12.jpgpieszycep.jpgpieszycep1.jpgpieszycep3.jpgpieszycep15.jpgpieszycep8.jpgpieszycep9.jpgpieszycep11.jpgpieszycep7.jpgpieszycep2.jpgpieszycep4.jpgpieszycep10.jpgpieszycep5.jpgpieszycep6.jpg
DO SPRZEDANIA DOM WOLNOSTOJĄCY W GROCHOWIE 7 KM OD ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

Do sprzedania dom wolnostojący położony na wsi w cichym i spokojnym miejscu po kapitalnym remoncie składający sie z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby i przedpokoju o łącznej powierzchni 140m kw, działka o powierzchni 800m kw. Ogrzewanie kominkowe (kominek z płaszczem wodnym), okna pcv, rolety zewnętrzne, ocieplony, media: prąd, woda, szambo ekologiczne, gaz z butli. 

Lokalizacja: Grochowa (10km od Ząbkowic Śląskich)

Cena: 260.000zł (do negocjacji)

grochowa.jpggrochowa1.jpggrochowa2.jpggrochowa11.jpggrochowa5.jpggrochowa6.jpggrochowa7.jpggrochowa8.jpggrochowa10.jpggrochowa4.jpggrochowa12.jpggrochowa15.jpg IMG_1275.jpgIMG_1279.jpggrochowa17.jpg
DO SPRZEDANIA DOMY W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI WE WROCŁAWIU OD DEWELOPERA

Do sprzedania budynki mieszkalne jednorodzinne stanowiące zespół 4 domów w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 225,90 m2 każdy, znajdujące się na działkach o powierzchni 700 m2. Budynki połączone są ze sobą garażami, co zapewnia pełne bezpieczeństwo zamieszkiwania przy jednoczesnym zachowaniu intymności każdego z domów.  Domy usytuowane są w południowej części Wrocławia, na Ołtaszynie w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz wielorodzinnej. 

   Rejon położenia nieruchomości to obszar niezwykle prestiżowy, oferowane obiekty, podobnie jak budynki usytuowane w sąsiedztwie,  charakteryzują się najwyższą jakością stosowanych materiałów budowlanych oraz starannym wykończeniem budynków. Działki są zadrzewione i zakrzewione, ogrody przynależne do domów zostały pieczołowicie urządzone z nasadzeniem drzew i krzewów oraz urządzeniem trawnika. Cały obszar Ołtaszyna jest niezwykle bogaty w zieleń.

  Domy oddawane będą w PODWYŻSZONYM  STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, który obejmuje: montaż eleganckich drzwi wejściowych i elektrycznie podnoszonej bramy garażowej, montaż najwyższej jakości drewnianej stolarki okiennej z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie, wykonanie docieplenia budynku wełną mineralną oraz bardzo estetycznego wykończenia elewacji z wykorzystaniem elementów z piaskowca, wykonanie pokrycie dachu najwyższej jakości dachówką, wykonanie kominów z klinkieru,  rozprowadzenie instalacji wewnętrznych: energii elektrycznej, wodno -kanalizacyjnej, gazowej, telefonicznej, internetowej, domofonowej, przygotowanie miejsca i podłączeń pod montaż kominka, wykonanie najwyższej jakości tynków wewnętrznych i podłoży, wykonanie kutych barierek balkonowych, wykonanie ogrodzeń posesji z elementami metaloplastyki i automatyczną bramą wjazdową.  

Działki zostały ciekawie zagospodarowane, ścieżki wokół domu oraz podjazd wyłożono kostką granitową oraz kolorową kostką betonową. 

 Funkcja domów:

 PARTER - składa się z przestronnego pokoju dziennego z kuchnią, z którego można wyjść na taras i na ogród, pokoju z oddzielną łazienką, ogólnodostępnego wc oraz holu. Z poziomu parteru wchodzi się do przestronnego garażu i pomieszczenia technicznego.

 PIĘTRO – składa się z trzech sypialni w tym dwóch posiadających indywidualną  łazienkę oraz jednej sypialni z garderobą. 

 PODDASZE – użytkowe, które może spełniać funkcję zarówno dwóch pokoi/gabinetów jak i pokoju rekreacyjnego.

 Istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrza budynku w zależności od indywidualnych potrzeb nabywcy. 

   Dużym atutem nieruchomości jest szybki dojazd do centrum miasta, które zajmuje tylko 10 minut, bardzo dobry dostęp do linii autobusowych MPK, w okolicy znajdują się również liczne sklepy, przychodnie medyczne, przedszkola, szkoły, kościół, oraz tereny rekreacyjne: ogrody działkowe, boisko sportowe, tereny wyścigów konnych.

Lokalizacja: Wrocław - Ołtaszyn

Cena: 1.290.000zł (do negocjacji)

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

swit7.jpgswit1.jpgswit4.jpgswit6.jpgswit9.jpgswit10.jpgswit.jpgswit2.jpgswit3.jpgswit8.jpgswit11.jpgswit13.jpgswit14.jpeg
DO SPRZEDANIA DOM W SZCZEPANOWIE KOŁO ŚWIDNICY

Mieszkać w spokojnej okolicy w kontakcie z naturą nie koniecznie musi byc marzeniem trudnym do zrealizowania. Szczepanów to miejscowość oddalona od gwarnego miasta. Okolice zalesione blisko góra Ślęża. Sam dom po pełnej adaptacji wykonanej całkowicie w nowej technologii, zlokalizowany w pięknie nasłonecznionym miejscu. Powierzchnia 100m kw jest funkcjonalnie zagospodarowana. Na parterze salon, kuchnia, łazienka a na piętrze dwie sypialnie i łazienka.  Na działce znajdują się również garaż z komórką, dwa drewniane zabudowania, gospodarczy i letniskowy. Przy nim murowany grill wolnostojący, altana i oczko wodne. Dojazd do posesji jest wyłożony kostką betonową. Całość ogrodzona (ogrodzenie wykonane z cegły klinkierowej).
Do wystawionego domu na sprzedaż do jednej ściany przylega dom o powierzchni 200m kw z osobnym wejściem. Na parterze tej nieruchomości są  dwa pokoje i kuchnia. Poddasze jest użytkowe, dom jest do remontu.

Lokalizacja: Szczepanów
kontakt do właściciela - 696081491

Cena: 450.000zł (do negocjacji)


szczepanow5.jpgszczepanow7.jpgszczepanow14.jpgszczepanow13.jpgszczepanow3.jpgszczepanow4.jpgszczepanow.jpgszczepanow6.jpgszczepanow1.jpgszczepanow15.jpgszczepanow11.jpgszczepanow2.jpgszczepanow10.jpg
DO SPRZEDANIA DOM WRAZ Z ZABUDOWANIAMI GOSPODARCZYMI W NOWEJ WSI NIEMCZAŃSKIEJ

Do sprzedania dom wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o łącznej powierzchni około 3300m kw. Nieruchomość ta składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, kuchni o łącznej powierzchni około 140m kw. Media: prąd, woda-studnia, gaz - miejski, kanalizacja - szambo, ogrzewanie centralne kominkowe, gazowe, okna pcv i drewniane, kominek.

Lokalizacja: Nowa Wieś Niemczańska

Cena: 180.000zł (do negocjacji)


nwn.jpgnwn1.jpgnwn2.jpgnwn3.jpgnwn4.jpgnwn5.jpgnwn6.jpgnwn7.jpgnwn8.jpgnwn9.jpgnwn10.jpgnwn11.jpg
DO SPRZEDANIA 1/2 DOMU W GILOWIE

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - Do sprzedania 1/2 domu położony na działce o powierzchni 950m kw w Gilowie o powierzchni 100m kw składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz strychu (możliwość adaptacji na powierzchnie mieszkalną). Ogrzewanie centralne węglowe, okna drewniane (skrzynkowe). Media: woda, prąd, szambo. Do nieruchomości przynależą pomieszczenia gospodarcze (stodoły)

Lokalizacja: Gilów

Cena: 99.000zł (do negocjacji)


gilow17.JPGgilow9.JPGgilow14.JPGgilow11.JPGgilow8.JPGgilow15.JPGgilow5.JPGgilow1.JPG gilow23.jpggilow22.jpggilow21.jpggilow19.jpg
DO SPRZEDANIA DOM WOLNOSTOJĄCY W BIELAWIE

Do sprzedania dom wolno stojący w Bielawie  rok budowy 1985, położony na działce o powierzchni 770 m kw., składający się z 2 kondygnacji: parter - lokal użytkowy (sklep) o powierzchni około 180 m kw., oraz I piętro - część mieszkalna składająca się z 5 pokoi, kuchni z jadalnią, łazienka osobno wc.  Nieruchomość ta posiada pełne media, ogrzewanie gazowe, okna pcv i aluminiowe (w części sklepowej) plus rolety zewnętrzne antywłamaniowe, kominek, taras, w obecnej chwili prowadzona jest wieloletnia działalność handlowa (sklep motoryzacyjny) przynosząca określone zyski.

Lokalizacja: Bielawa

Cena: 475.000zł (do negocjacji)

bieldom1.JPGbieldom3.JPGbieldom4.JPGbieldom7.JPGbieldom6.JPGbieldom8.JPGbieldom12.JPGbieldom13.JPGbieldom14.JPGbieldom15.JPGbieldom16.JPGbieldom18.JPG
BIURO

NIERUCHOMOSCI

PARTNER

Dzierzoniów

ZAPRASZAMY
ul. Klasztorna 6/1

tel. 074 831-07-40
fax. 074 831-07-40

Arkadiusz Kozlowski kom. 888-020-718

Status Gadu-Gadu 2928429

e-mail: biuro

Godziny otwarcia:
Poniedzialek - Piatek:
8.30 - 17.00
Sobota:
8.00 - 14.00


Mieszkania

Odwiedziny:

Dzis: 86
W tym miesiacu: 1817
Ogólnie: 839089