Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Partner nieruchomości
en pl de
Nieruchomści wynajemNieruchomości DzierżoniówNieruchomości grunt
DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Dzierżoniowa. Całkowita powierzchnia to 180m.kw., powierzchnia ekspozycyjna - ok. 130m.kw., pomieszczenie socjalno sanitarne - ok. 30m.kw., piwnica - ok. 20m.kw. Nieruchomość wyposażona jest we wszystkie instalacje, ogrzewanie miejskie centralne (opcja). W lokalu znajduje się klimatyzacja, system alarmowy oraz witryny. Nieruchomość jest niezwykle atrakcyjna, ze względu na lokalizację w samym centrum miasta. Możliwość zagospodarowania pod każdą działalność, (poprzednio znajdowała się w tym miejscu placówka bankowa).

Lokal no wynajęcia od 01.01.2018r.

Lokalizacja: ul. Wrocławska, Dzierżoniów

Cena: 6500 zł

DSC_0374.jpgDSC_0375.jpgDSC_0373.jpgDSC_0376.jpgDSC_0378.jpgDSC_0383.jpgDSC_0386.jpgDSC_0385.jpg DSC_0216.jpgDSC_0212.jpg 26553049_536395493400181_1247087492_n_(1).jpg
DO WYNAJĘCIA PAWILON HANDLOWY W DZIERŻONIOWIE OSIEDLE TĘCZOWE

Do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni około 90m kw., położony na działce o powierzchni 232m kw. Ogrzewanie centralne gazowe, prąd woda, kanalizacja, miejsca parkingowe, możliwość podłączenia się do miejskiej sieci grzewczej, alarm.

Lokalizacja: Dzierżoniów, osiedle Tęczowe 

Cena wynajmu: 950 zł miesięcznie plus opłaty za media

czesiekteczowe11.jpgczesiekteczowe5.jpgczesiekteczowe3.jpgczesiekteczowe4.jpgczesiekteczowe2.jpgczesiekteczowe.jpgczesiekteczowe6.jpgczesiekteczowe1.jpgczesiekteczowe7.jpgczesiekteczowe8.jpgczesiekteczowe12.jpg
DO WYNAJĘCIA SKLEP W CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia lokal użytkowy (sklep) położony w centrum Dzierżoniowa (100m od rynku) przy jednej z głównych ulic (deptak) o dużym natężeniu ruchu pieszych. składający się z sali sprzedażowej o powierzchni 90m kw oraz zaplecza o powierzchni 95m kw.. Lokal przystosowany jest do prowadzenia sklepu mięsnego i gastronomii, (istnieje możliwość całkowitej zmiany aranżacji wnętrza lokalu). Lokal ma dwa wejścia, (bezpośrednio z deptaku). Obecnie w lokalu od wielu lat znajduje się sklep mięsny i spożywczy.

Cena: 7200zł brutto miesięcznie plus opłaty za media (do negocjacji)

Oferta na wyłączność

krzysieklokal1.jpgkrzysieklokal2.jpgkrzysieklokal.jpgkrzysieklokal7.jpgkrzysieklokal8.jpgkrzysieklokal4.jpgkrzysieklokal3.jpgkrzysieklokal5.jpg
DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na sklep, placówkę bankową lub inne usługi położony w w najlepszym miejscu w Dzierżoniowie pod względem handlu i usług o powierzchni około 160m kw z witryną. Nieruchomość ta posiada centralne ogrzewanie miejskie (opcja), klimatyzację, parking. Obiekt ten jest po kapitalnym remoncie nie wymaga dużych nakładów finansowych aby móc rozpocząć jakąkolwiek działalność gospodarczą.

Czynsz wynajmu miesięcznie 9.500zł (brutto do negocjacji)

Lokalizacja: Dzierżoniów ulica Wrocławska

jurek14.jpgjurek13.jpgjurek12.jpgjureklokal1.jpgjureklokal2.jpgjureklokal3.jpg

DO WYNAJĘCIA HALA W DZIERŻONIOWIE

Oferujemy do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu  produkcyjno -  magazynowo - usługowym w Dzierżoniowie, z szybkim dostępem do dróg wylotowych, dojazd dla samochodów typu TIR, bez ograniczeń tonażowych. 
Obiekt składa się z 3 pomieszczeń (w tym zaplecze socjalne), wysokość 6-9m metrów, jedna brama wjazdowa, monitoring. Przed halą duży, utwardzony plac manewrowy, teren ogrodzony. Obiekt w stanie dobrym, media w budynku: prąd (przydział mocy 20 KW – możliwość zwiększenia do 60 KW), wod-kan.

Cena najmu: 7200zł miesięcznie

Lokalizacja: Dzierżoniów

rafals1.jpgrafals2.jpgrafals4.jpgrafals5.jpgrafals.jpgrafals6.jpgrafals3.jpg
DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY (SKLEP) W DZIERŻONIOWIE

Do wynajęcia lokal użytkowy w samym centrum Dzierżoniowa (parter), przy drodze wyjazdowej z rynku idealnie nadający się na sklep lub usługi. Nieruchomość ta składa się z dwóch pomieszczeń i części sanitarno socjalnej o łącznej powierzchni około 65m kw. Obiekt ten posiada dostęp do parkingu, centralne ogrzewanie, media: woda prąd i gaz. W całym lokalu założone są rolety antywłamaniowe zabezpieczające obiekt.

Cena najmu: 2500zł miesięcznie plus opłaty za media. Istnieje możliwość wystawienia faktury vat.

Lokalizacja: Dzierżoniów ulica Bohaterów Getta

mdymkowski.jpgmdymkowski2.jpgmdymkowski3.jpgmdymkowski5.jpgmdymkowski9.jpgmdymkowski7.jpgmdymkowski6.jpg
DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY (SKLEP) W CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną, położony w centrum Dzierżoniowa przy ulicy Kościelnej o powierzchni 30m kw., składający się z dwóch pomieszczeń takich jak, sala sprzedaży oraz pomieszczenia socjalno sanitarne. W lokalu tym znajdują się takie media jak woda i prąd, ogrzewanie elektryczne - grzejniki ścienne.
W obiekcie tym przez wiele lat prowadzony był zakład fryzjerko-kosmetyczny i pod takim też kątem jest on zmodernizowany więc łatwo można w każdej chwili rozpocząć działalność o podobnym profilu lub zmodyfikować go pod własne potrzeby.

Lokalizacja: Dzierżoniów, ulica Kościelna 26

Cen wynajmu: 520zł miesięcznie (do negocjacji)  plus opłaty za media wg wskazań liczników

ewa3.jpgewa5.jpgewa2.jpgewa11.jpgewa6.jpgewa8.jpgewa12.jpgewa14.jpg
OFERTA DNIA: DO WYNAJĘCIA HALA W DZIERŻONIOWIE


Do wynajęcia pomieszczenia magazynowo - produkcyjne o łącznej powierzchni 241 m kw., wysokości około 5 m. Obiekt ten posiada pełne zaplecze sanitarno - socjalne, ogrzewanie centralne gazowe, system alarmowy, sieć komputerową. 

Lokalizacja: Dzierżoniów ulica Nowowiejska

Cena Najmu: 1600zł miesięcznie plus opłaty za media

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ


icomp1.jpgicomp2.jpgicomp8.jpgicomp4.jpgicomp5.jpgicomp6.jpgicomp7.jpgicomp9.jpgicomp3.jpg
OFERTA DNIA: DO WYNAJĘCIA SKLEP W DZIERŻONIOWIE


Do wynajęcia lokal użytkowy (sklep) o łącznej powierzchni 152m kw. po kapitalnym remoncie. Nieruchomość ta składa się z 3 pomieszczeń: sali sprzedaży o powierzchni 104m kw., plus zaplecze i pomieszczenia socjalno - sanitarne o łącznej powierzchni 48m kw. Obiekt ten posiada system alarmowy, centralne ogrzewanie gazowe, sieć komputerową. 

Lokalizacja: Dzierżoniów ulica Nowowiejska

Cena najmu: 1300zł miesięcznie plus opłaty za media

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

sklep_now1.jpgsklep_now2.jpgsklep_now3.jpgsklep_now5.jpg

sklep_now4.jpgsklep_now6.jpg
OFERTA DNIA: DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY W SAMYM CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni  37m kw położony na I piętrze w samym centrum miasta (rynek). Ogrzewanie centralne gazowe, lokal po kapitalnym remoncie.

Lokalizacja: Dzierżoniów, Rynek

Cena najmu: 1000zł miesięcznie plus opłaty za media

DO WYNAJĘCIA OBIEKT MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNY W CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia obiekt przemysłowy (po remoncie) znajdujący się w strefie istniejących i funkcjonujących budynków i hal przemysłowych. Budynek parterowy, niepodpiwniczony, o pow. około 560 m kw., rampa wyładowcza. Nieruchomość w zabudowie zwartej z placem manewrowym i parkingiem składająca się z 19 pomieszczeń w skład których wchodzą miedzy innymi: pomieszczenia produkcyjne, magazynowe, biura, pomieszczenia sanitarno-techniczne, pomieszczenia biurowe. Hala wyposażona we wszystkie media takie jak energia elektryczna (200 KW), woda, kanalizacja deszczowa i sanitarna, ogrzewanie elektryczne (promienniki podczerwone-nieduży koszt eksploatacji) Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta (strefa przemysłowa) co pozwala na zagospodarowanie go na dowolny cel.

Lokalizacja: Dzierżoniów (centrum)

Cena: 6000zł miesięcznie plus opłaty za media
DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA BIUROWA W OBRĘBIE CENTRUM W DZIERŻONIOWIE

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 150 m kw, I piętro. Wysoki standard wykończenia. W cenę najmu wliczony jest internet.

Lokalizacja : Dzierżoniów ulica Świdnicka (teren byłych zakładów Diora)

Cena : do uzgodnienia

DSC_0411.JPGDSC_0434.JPGDSC_0436.JPGDSC_0402.JPG
DO WYNAJECIA POWIERZCHNIE BUROWE W CENTRUM DZIERŻONIOWA

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w Dzierżoniowie w centrum o powierzchni 23 m kw położone na I i II piętrze. Podwyższony standard. W cenę najmu wliczone jest ogrzewanie oraz woda.

Lokalizacja: Dzierzoniów - centrum

Cena: 680 zł netto lokal na II piętrze, 950 zł netto lokal na I piętrze.

BIURO

NIERUCHOMOSCI

PARTNER

Dzierzoniów

ZAPRASZAMY
ul. Klasztorna 6/1

tel. 074 831-07-40
fax. 074 831-07-40

Arkadiusz Kozlowski kom. 888-020-718

Status Gadu-Gadu 2928429

e-mail: biuro

Godziny otwarcia:
Poniedzialek - Piatek:
8.30 - 17.00
Sobota:
8.00 - 14.00


Mieszkania

Odwiedziny:

Dzis: 88
W tym miesiacu: 1819
Ogólnie: 839091